Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezenty i drobne upominki dla nauczyciela

( ilość produktów: 53 )

Zawód nauczyciela to nie tylko ciężka praca, ale i swego rodzaju powołanie. Potrzeba wyrażenia wdzięczności za trud oraz poświęcenie są więc absolutnie naturalne, zwłaszcza kiedy zbliża się koniec roku szkolnego. W jaki jednak sposób wyrazić swoją wdzięczność, aby nasz pedagog nie poczuł się zakłopotany, lecz raczej prawdziwie spełniony i doceniony? Oczywiście na każdą wyjątkową okazję jak zawsze polecają się prezenty i drobne upominki dla nauczyciela od cupcup.pl.

Kubki dla nauczyciela z ciekawym nadrukiem to prezent zarówno praktyczny, taktowny, jak i zawsze na czasie. Śmieszne sentencje oraz slogany wywołają uśmiech na twarzy niejednego pedagoga, a żywe kolory i ciekawa grafika sprawią, że nie tylko herbata nabierze wyjątkowego i niepowtarzalnego smaku. Nasze kubki to również wysoka jakość nadruków oraz gwarancja wieloletniego użytkowania. Niezależnie od tego czy będą one zmywane ręcznie, czy też przy wykorzystaniu zmywarki, kolory zawsze pozostaną tutaj żywe, intensywne oraz przyjemne w odbiorze.

Kubek z nadrukiem dla nauczyciela

Ażeby nadać prawdziwie osobistego charakteru, niektóre spośród naszych kubków opatrzeć można dowolnym imieniem - na tak osobliwą niespodziankę nie zasługuje nikt inny, jak tylko nasz wyjątkowy nauczyciel! Kubek dla fantastycznego polonisty, czy też dla niedoścignionego matematyka? Personalizowane i unikatowe - do wyboru pozostawiamy kilka wzorów, zależnie od tego, jakiemu nauczycielowi chcielibyśmy zadedykować nasz wyjątkowy podarunek.

Pamiętajmy, że personalizowane kubki od cupcup.pl to także ponadczasowy i niebanalny element dekoracyjny, który wyeksponowany na biurku, czy w przeszklonej witrynie, zawsze przywoływał będzie szereg ciekawych i wspaniałych wspomnień. Drobnostkowy charakter podarunków od cupcup.pl to przede wszystkim pewność, że nasze kubki nie wzbudzą poczucia skrępowania, lecz przejawiać będą wartość co najwyżej sentymentalną. Nasze niezobowiązujące upominki stanowić mogą prezent sam w sobie, ale bywają traktowane również jako dodatki do większych suwenirów.

pixel