Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bidony i butelki z Twoim nadrukiem

( ilość produktów: 11 )

Bidon z nadrukiem - gadżet na prezent lub w podróż

Najlepsze prezenty to zdecydowanie takie, które łączą w sobie praktyczność z dopasowanie pod gust danej osoby. Warto także, aby upominek posiadał coś, co będzie bezpośrednio nawiązywało do charakteru osoby obdarowywanej lub po prostu jej osoby. Bidony ze stali nierdzewnej z grawerem to idealne przykłady takiego prezentu. Produkty te są przede wszystkim uniwersalne wynika to z:

  • Opcji personalizacji produktu, dzięki czemu bidon stanie się dedykowanym artykułem dla danej osoby. Grawer w postaci imienia lub innego tekstu kojarzącego się z daną osobą jest świetnym przykładem prezentu, który nawiązuje do życia osobistego. Dzięki temu osoba obdarowywana wyrabia sobie psychologiczną więź z takim przedmiotem.
  • Bidon ze stali nierdzewnej wcale nie musi być prezentem - może być po prostu produktem wykorzystywanym na co dzień. Nadaje się także świetnie do podróży dzięki swojemu kompaktowemu kształtowi oraz wytrzymałej budowie.
  • Design produktów jest bardzo zdywersyfikowany, dzięki czemu można dobrać odpowiednią wersję kolorystyczną z różnymi motywami dla danej osoby. Nawet najbardziej wymagający esteci znajdą coś dla siebie.
  • Funkcjonalność jest niezwykle ważna w przypadku bidonów. Produkty wykonane ze stali nierdzewnej świetnie sprawdzają się w każdych warunkach.

Dlaczego warto posiadać butelkę ze stali nierdzewnej?

Wielokrotnie przeprowadzone badania naukowe dowiodły, że bidony lub butelki, które zbudowane są z metalu, są znacznie zdrowsze od tych z tworzyw sztucznych. Dzięki temu nosząc taki bidon można stale dbać o swoje nawodnienie jednocześnie mając świadomość tego, że zdrowie nie jest zagrożone przez mikro plastiki. Bidon posiadający grawer nawiązujący do charakteru danej osoby - jest artykułem, który wyróżnia się na tle innych bidonów. Dzięki temu można wyrazić swój indywidualny charakter poprzez wychodzenie przed szereg. W obecnych czasach konsumpcjonizmu warto jest wyrażać swoją indywidualność.

Takie bidony ze stali nierdzewnej świetnie sprawdzają się w podróżach w góry, w biegach przełajowych oraz przy zwykłych wyjściach do szkoły lub na uczelnię. Bardzo istotną cechą posiadania takiego bidonu jest stały dostęp do świeżej wody albo innego napoju. Utrzymywanie z swojego organizmu w stanie dobrego nawodnienia umożliwia zdrowe funkcjonowanie przez cały dzień.

Takie bidony zwłaszcza polecane są dla osób, które w ciągu dnia pracują swoim głosem. Wysuszony aparat mowy z czasem może ulegać różnym patologicznym procesom, dlatego tak ważne jest zadbanie o jego nawodnienie. Gustowne butelki z nadrukiem ze stali nierdzewnej z pewnością pomogą w tym zadaniu. Również zapobiegną dostawaniu się mikro plastików do organizmu.

pixel