Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezenty i drobne upominki dla przedszkolanki

( ilość produktów: 42 )

Nauczyciel w przedszkolu to pierwszy przedstawiciel tego zawodu, z którym ma do czynienia dziecko, dlatego wpływ, jaki wywiera na swoich podopiecznych jest zazwyczaj bardzo duży. Dla kilkulatka Pani Wychowawczyni staje się jedną z najważniejszych osób w życiu, dlatego też maluchy chętnie obdarowują swoje nauczycielki, czy to z okazji Dnia Nauczyciela, czy też zakończenia roku szkolnego. Zawsze chcą również, by wręczane przez nie upominki były naprawdę piękne i wyjątkowe. Bardzo miłym i jednocześnie niezobowiązującym prezentem z tych okazji może okazać się kubek. Prezent z jednej strony praktyczny, stanowiący jednocześnie piękną pamiątkę przypominającą o konkretnym uczniu lub całej grupie maluchów, którymi nauczyciel zajmował się przez kilka lat.

Kubek z nadrukiem dla przedszkolanki

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór kubków, które na pewno ucieszą obdarowaną nimi osobę. Ozdobione kolorowymi nadrukami, świetnie wpisują się w klimat prezentu, którego autorem jest kilkuletnie dziecko. W zależności od upodobań, mamy do wyboru kubki personalizowane, na których może zostać wydrukowane imię naszej Wychowawczyni, kubki z podziękowaniem lub dostosowaną do sytuacji sentencją. Prócz napisu każdy z kubków ozdobiony jest wesołym, kolorowym rysunkiem, który na pewno wzbudzi uśmiech nauczycielki podczas codziennego picia kawy lub herbaty.

Nasze kubki mają pojemność 330 ml, spokojnie zmieszczą więc porządną porcję pobudzającej kawy o poranku lub popołudniowej, relaksującej herbaty. Wykonane są z porcelitu, ozdobione nadrukiem bardzo dobrej jakości, w niezwykle żywych kolorach. Kubki można myć w zmywarce nie obawiając się o wygląd nadruku, z całą pewnością nic mu się nie stanie. Nasze kubki będą świetnym wyborem, kiedy szukamy niewielkiego, ale estetycznego upominku, którym możemy podziękować za trud wkładany codziennie w opiekę i kształcenie naszych dzieci. Prezent taki, wręczony osobiście przez przedszkolaka z całą pewnością napełni go dumą, Wychowawczyni zaś uświadomi, że jej codzienna, ciężka praca jest przez rodziców zauważana i doceniana.

pixel