Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Filiżanki z Twoim nadrukiem

( ilość produktów: 2 )

Szukasz nietuzinkowego pomysłu na prezent? Chcesz zaskoczyć bliską Ci osobę niebagatelnym pomysłem? A może pragniesz wyróżnić swoją firmę na tle innych? Filiżanka z oryginalnym nadrukiem to jest strzał w dziesiątkę! Filiżanka to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także sposób na reklamę Twojej firmy i wyróżnienie jej na tle innych. Stwórz wyjątkowe filiżanki z oryginalnym logiem lub napisem.

Personalizowane filiżanki bardzo dobrej jakości

W ofercie znajduje się kilka rodzajów filiżanek. Wszystkie z nich wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów – czyli porcelany lub porcelitu. Asortyment stanowią filiżanki do espresso o pojemności 80 ml, idealne rozwiązanie dla smakoszów tego napoju. Ponadto znajdują się także filiżanki o większej pojemności do kawy lungo, americano czy białej o pojemności 170 ml. Dodatkowo w ofercie jest także filiżanka o pojemności 150 ml ze spodkiem i łyżeczką ceramiczną.

Oferowany rodzaj nadruku jest profesjonalnie wykonany, o bardzo dobrej jakości i odpowiednim wzmocnieniu, dzięki czemu filiżankę można myć w zmywarce, bez obaw o wyblaknięcie lub zmycie napisu. W dodatku nadruk jest niewyczuwalny w dotyku i jednocześnie trwały.

Takie filiżanki z logo firmy lub jej nazwa będą stanowiły bardzo dobrą reklamę dla firmy lub prowadzonego biznesu. Świetnie będą wyglądały podczas iventów lub jako prezent dla stałych klientów firmy. Spersonalizowana filiżanka może posłużyć także jako nagroda jednocześnie promująca firmę.

Filiżanka z Twoim nadrukiem czy to dobry pomysł na prezent?

Filiżanka to bardzo chętnie wybierany produkt na prezent. Dodatkowo z zapewnioną personalizacją będzie stanowiła wyjątkowy, indywidualny upominek. Jednak to co jest istotne. Przed złożeniem zamówienia warto się upewnić jaki rodzaj napoju preferuje obdarowywana osoba, by zamówić odpowiednią. Warto mieć na uwadze, ze filiżanki różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także przeznaczeniem. To co je rozróżnia: filiżanka do herbaty ma cieńsze ścianki w stosunku do filiżanki do kawy i jest szersza. Z kolei filiżanka do kawy jest węższa u góry i występuje w kilku pojemnościach w zależności od preferowanego rodzaju spożywanej w niej kawy.

Filiżanki są sprzedawane hurtowo oraz pojedynczo. Każde zamówienie jest traktowane z należytą indywidualnością oraz priorytetowo. Każda z filiżanek jest solidnie wykonana, z zachowaniem najwyższych standardów estetyki. Są to produkty wysokiej jakości oraz zdobione najlepszą formą nadruku. Dzięki temu każda z nich jest elegancka i idealnie nadaje się podarunek.

pixel