Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podkładki pod kubek z Twoim nadrukiem

( ilość produktów: 3 )

Podkładki pod kubek są niezwykle praktycznymi gadżetami. Są one nieodłącznym elementem barów, pubów i restauracji. Bardzo często spotkać je możemy również w domach. Idealnie sprawdzają się jako podstawki pod kubki, kufle, szklanki oraz inne naczynia do picia. Wykonane są z korka i lakierowanej tektury. Dzięki nim łatwo jest zachować czystość powierzchni, na której są rozłożone oraz jej estetyczny wygląd. Skraplająca się woda, rozlane napoje oraz zabrudzenia zostają na podkładkach nie brudząc powierzchni pod nimi. Jest to naprawdę dobrze przemyślane rozwiązanie. Jeśli dodatkowo dodamy na podkładki ciekawe nadruki stworzymy rewelacyjną dekorację wnętrza.

Podkładka pod kubek z nadrukiem

Opcja wykonania nadruku na podkładkach pod kubek nadaje tym gadżetom dodatkową wartość. Umieszczając na nich estetyczne, wyszukane wzory możemy stosować je przy bardziej uroczystych okazjach, a także w zależności od naszego gustu - na co dzień. Za to drukując śmieszne grafiki i teksty możemy rozweselić osoby korzystające z podkładek. Podstawki sprawdzą się doskonale jako prezent dla degustatorów kawy, herbaty, piwa lub innych napoi. Jeśli zdecydujesz się podarować komuś taki prezent świetnym pomysłem będzie dokupienie do kompletu kubka z nadrukiem. Razem na pewno wywołają uśmiech na twarzy osoby, której sprawimy taki prezent. Oprócz efektu wizualnego zachwycą swoją trwałością i jakością dzięki zastosowaniu metody nadruku sublimacyjnego.

Jak wykonujemy nadruk na podkładkach pod kubek?

Nadruk wykonywany metodą sublimacji zachodzi w nieco innych warunkach niż nadruk klasyczny. Podczas tej metody niezbędne są: wysokie ciśnienie oraz podwyższona temperatura. Tylko w takich warunkach cały proces zakończy się powodzeniem. Nadruk wykonywany metodą sublimacji przenoszony jest, po zapewnieniu powyższych wytycznych, na przedmiot pokryty lakierem poliestrowym. Sublimacja pozwala na umieszczanie nadruków na różnorodnych przedmiotach. Druk ten ma wiele zalet, dlatego jest coraz bardziej popularny.

Podkładka pod kubek z logo

Genialnym pomysłem na reklamę i promowanie marki jest zaopatrzenie się w produkty z logo firmy. Bardzo dobrze taka działalność wpłynie na wizualny odbiór restauracji, barów, pubów, kawiarni oraz innych lokali gastronomicznych. Nadruk logo na podkładkach w takich miejscach sprawi, że klienci patrząc na nie podczas pobytu w lokalu nieświadomie zapamiętają go. Jeśli prowadzisz firmę i zdecydujesz się na zakup większej ilości podkładek z nadrukiem logo zyskasz możliwość uzyskania atrakcyjnej oferty cenowej.

pixel