Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Białe kubki z Twoim nadrukiem

( ilość produktów: 19 )

Biały kubek z własnym nadrukiem jako pomysł na prezent

Kubki z własnym nadrukiem są bardzo popularnymi prezentem na różne okazje. Możliwość stworzenia własnego projektu kubka i obdarowania go bliskiej osobie, pozwala na wręczenie osobistego prezentu, który będzie miał o wiele większy ładunek emocjonalny niż kolejny prezent kupiony w sklepie. Dzięki temu prezent stanie się bardzo wyjątkowy. Zdjęcie ze wspólnej podróży? Ulubione motto? Śmieszna grafika? To wszystko może znaleźć się na projekcie kubka. Intuicyjne tworzenie własnego projektu, pozwala w szybkim czasie stworzyć coś wyjątkowego. Kubki posiadają różne wielkości – kubek latte 450 ml, 300 ml, kubki XXL, kubki klasyczne. Bogata oferta sklepu pozwala na dokonanie właściwego wyboru, nie tylko odnośnie pojemności, ale również wyglądu kubka. Do wyboru pozostaje również materiał, z jakiego będzie wykonany kubek – metal, porcelana, porcelit, stal nierdzewna czy szkło.

Dlaczego warto kupić kubek z nadrukiem?

Jest to oryginalny pomysł na prezent. Wystarczy kilka minut na stworzenie projektu, który będzie jedyny w swoim rodzaju. Osoba obdarowana na pewno doceni fakt, że druga osoba musiała poświęcić swój czasu, żeby pomyśleć i stworzyć projekt stworzony z myślą o osobie obdarowanej, a co najistotniejsze, specjalnie dla niej. Personalizowane kubki są zawsze dobrym pomysłem, ponieważ w tak niewiele czasu, możemy sprawić, że prezent nie będzie tylko kolejnym zwyczajnym przedmiotem, ale wyjątkowym i niepowtarzalnym podarunkiem. Nie będzie to kolejny upominek, który będzie stał i się kurzył. Wybór personalizowanego kubka, pozwoli cieszyć się prezentem w pracy, w domu.

Okazji do obdarowania bliskiej osoby drobnym lub większym podarunkiem nie brakuje. Urodziny, imieniny, święta, jubileusze – każda chwila warta jest celebrowania i upamiętnienia okazjonalnymi upominkami. Ogromną zaletą, jaką ma spersonalizowany prezent, jest indywidualny charakter podarunku, ściśle dopasowany do konkretnej osoby. Może to być gadżet do codziennego użycia, jak kubek, którego można używać czy to w pracy, czy w domu. Nie potrzeba zdolności artystycznych ani manualnych, żeby stworzyć coś pięknego i unikalnego, co będzie cieszyć drugą osobę. Kubek, po który sięga się wielokrotnie w ciągu dnia, nabierze ogromnej wartości, gdy jego właściciel nie będzie miał wątpliwości, że gadżet został wykonany z myślą o nim. Wystarczy wkleić ulubione zdjęcie, motto, sentencję albo napisać prosty tekst, który będzie dotyczył obdarowanej osoby. Tak niewiele trzeba, żeby sprawić radość.

pixel