Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ulotki reklamowe i informacyjne

( ilość produktów: 25 )

Ulotki reklamowe to najlepsza i najkorzystniejsza finansowo forma promocji i reklamy Twojego biznesu. Niewielkie, przykuwające uwagę, łatwo dostępne – to atuty ulotek. Przy ich wyborze warto postawić na dobrą jakość i niepowtarzalny design.

Niepowtarzalny i nowoczesny projekt ulotek

Ważne jest, aby ulotka posiadała swój indywidualny, niepowtarzalny charakter, dzięki któremu będzie rozpoznawalna. Dlatego w tym momencie przychodzą z pomocą i doradztwem pracownicy, który pomogą w przygotowaniu indywidualnego projektu. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo. Wiemy jak ważne jest dotarcie do jak największej liczby klientów w szybkim czasie, więc staramy się wykonać projekt w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, by ulotki mogły zostać rozdysponowane jak najszybciej.

Na jakie elementy należy zwrócić uwagę podczas wyboru:

  • rodzaj papieru - błyszczący lub matowy
  • gramatura papieru - od 90 do 300 g/m2
  • format ulotek - DL, A7, A6, A5, A4
  • nakład - od 250 sztuk

Ulotka może stanowić nie tylko rodzaj zapoznania się z firmą oraz jej ofertą, ale na tym rodzaju materiału reklamowego może zostać także zamieszczone chwytliwe hasło reklamowe, bądź informacja o rabacie, który jest udzielany posiadaczom ulotki.

Jakość ulotek ma znaczenie. Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Na ulotach zawierane są wszystkie najważniejsze informacje dotyczące firmy: nazwa, adres, kontakt oraz zakres świadczonych usług. W dobie tak dużej konkurencji na rynku warto postawiać nie tylko na jakość, ale także niepowtarzalność. Unikalność pozwoli na lepsze zbudowanie wizerunku firmy oraz świadczonych usług.

Warto podkreślić, że niezwykle istotna przy wyborze ulotek jest gramatura papieru. Papier 90 g to papier do zastosowań ekonomicznych, z kolei zalecana gramatura to 130, która wpływa na wydruk oraz sztywność ulotki – im większa gramatura, tym sztywniejszy papier. Ulotki można drukować na różnych gramaturach i rodzajach papierów.

Zamów wyjątkowe ulotki reklamowe lub informacyjne bez wychodzenia z domu. Zamówienia online są realizowane błyskawicznie.

pixel