Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drobne upominki dla uczniów

( ilość produktów: 29 )

Kiedy uczeń zasługuje na nagrodę lub choćby drobny upominek? Można pomyśleć o co najmniej kilku okazjach, które warto uświetnić za sprawą tematycznego prezentu. Zakończenie roku szkolnego, zaliczenie egzaminów czy celująca ocena cząstkowa - to z pewnością dobre powody do złożenia komuś gratulacji, a nawet do obdarowania ucznia prezentem. Jaką rolę pełni taki upominek? To przede wszystkim zachęta do dalszego kształcenia się i osiągania jak najlepszych wyników!

Prezent dla ucznia na koniec szkoły i inne okazje

Kiedy dziecko osiąga sukces, gratulujemy mu licząc na to, że takie działanie zachęci małego ucznia do podejmowania kolejnych starań i osiągania dalszych sukcesów. Słowa nie zawsze są jednak tak samo skuteczne jak czyny, dlatego w ramach motywacyjnych gratulacji warto podarować uczniowi skromny upominek, który stanie się swego rodzaju trofeum. Kubek z nadrukiem "super uczeń" to świetny pomysł na prezent dla dziecka, które właśnie zdało do kolejnej klasy lub po prostu dostało upragnioną szóstkę ze sprawdzianu. Gratulacyjny kubek można podarować także nieco starszym studentom - Ci z pewnością znajdą dla takiego naczynia odpowiednie zastosowanie i będą korzystać z niego z dumą!

Upominek dla ucznia na Dzień Chłopaka lub Dzień Kobiet

Prezent dla ucznia to kategoria, w której znajdziesz też upominki odpowiednie na takie okazje, jak obchodzony w szkole Dzień Chłopaka czy Dzień Kobiet. Zamiast niezdrowych słodyczy czy więdniejących w oczach tulipanów, być może lepiej postawić na coś bardziej trwałego - na przykład kubek z fajnym napisem i grafiką. Jeszcze ciekawszą propozycją będzie model kubka z własnym nadrukiem, czyli kubek personalizowany z imieniem każdej dziewczynki lub każdego chłopca z klasy. 

Prezenty i drobne upominki dla ucznia nie powinny kosztować fortuny, dlatego w tej kategorii produktów znajdziesz przede wszystkim kubki z nadrukiem, które sprawdzają się w wielu różnych okolicznościach. Szukasz nagrody dla dziecka, które stara się osiągać jak najlepsze wyniki w nauce? A może chcesz pogratulować studentowi? Przejrzyj nasze propozycje prezentów dla uczniów!

pixel