Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym zespołem, który funkcjonuje już ponad 10 lat. Sklep CupCup.pl to nowy projekt, w którym połączyliśmy nasze pasje oraz zdobyte przez lata doświadczenie. Specjalizujemy się w wykonywaniu nadruków na ceramice, tekstyliach i innych materiałach. Cały czas staramy się udoskonalać i poszerzać nasz warsztat i nasze umiejętności, tak aby móc zaoferować szeroki wybór, wysokiej jakości oferowanych przez nasz produktów .

Prowadzimy blog, w którym z przyjemnością dzielimy się nasza wiedzą, udzielamy porad, inspirujemy oraz informujemy o najnowszych produktach i możliwościach technologicznych w zakresie wykonywania nadruków.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące działalności firmy oraz oferowanych produktów, nie wahaj się - zapraszamy do kontaktu.

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jaki i firm, instytucji oraz stowarzyszeń. Oferowane przez nasz gadżety z nadrukiem wykonujemy już od jednej sztuki oraz w większych seriach. Jesteśmy pewni, że nasza oferta zainteresuje zarówno kobiety, jak i mężczyzn, bez względu na wiek. Oferowane przez nas produkty, ozdobione indywidualnym, spersonalizowanym nadrukiem to doskonały pomysł na prezent lub drobny upominek na różne okazje. Gwarantujemy, ze taki właśnie upominek ucieszy obdarowanego, a jednocześnie nie zrujnuje kieszeni.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy Program Partnerski oraz Program lojalnościowy. Oba programy sprawiają, że zakupy w sklepie CupCup.pl są jeszcze bardziej atrakcyjne, a polecanie naszego sklepu przynosi wymierne korzyści naszym Partnerom.

Co oferujemy?

Zależy nam na jasnych zasadach współpracy z naszymi Klientami, dlatego gwarantujemy, że zakupy w CupCup.pl są w pełni bezpieczne. Przed dokonaniem zakupu zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi informacjami: regulaminem, formami płatności i kosztami wysyłki, prawem odstąpienia od umowy oraz polityką prywatności.

pixel