Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plakaty

( ilość produktów: 3 )

Plakaty

Powstanie plakatu datowane jest na początek XIX wieku. Od tamtego momentu plakaty stały się jedną z najpopularniejszych form grafiki użytkowej, którą w dzisiejszych czasach możemy zobaczyć praktycznie na każdym kroku. Przez lata swojego istnienia plakaty spełniały szereg różnych funkcji, od czysto informacyjnych przez reklamowe, aż po plakaty propagandowe i polityczne. Ich forma przez okres istnienia plakatów ewoluowała i zmieniała się pod wpływem wybitnych artystów poszczególnych epok artystycznych. W Polsce za pioniera nowoczesnej typografii uważany jest Stanisław Wyspiański, a w innych częściach globu formę plakatu określali wybitni artyści związani z artystycznym światem danego regionu. Obecnie plakaty przybierają najróżniejsze formy i przedstawiane są na nich treści praktycznie każdego rodzaju. Możemy znaleźć plakaty promujące ważne społeczne inicjatywy na przystankach autobusowych, reklamy produktów i usług rozwieszone na słupach informacyjnych czy plakaty zapowiadające zbliżający się koncert lub widowisko teatralne niedaleko miejsca, w którym mają się one odbyć. Bardzo możliwe, że jakiś plakat znajduję się nawet w twoim miejscu pracy, przypominając najważniejsze zasady BHP. Plakaty stanowią również bardzo popularny element wystroju wnętrz i przestrzeni publicznej. Często spotkać możemy plakaty wykonane przez lokalnych artystyów, wiszące gdzieś w mieście i cieszące oko przechodniów. Coraz częściej plakaty wybierane są także podczas dekorowania domów i mieszkań.

Chcesz zapowiedzieć ważne wydarzenie, które organizujesz? Zareklamować swój produkt lub usługę? A może chcesz po prostu przyozdobić swoje mieszkanie?

Wszystko to oraz wiele więcej jest na wyciągnięcie twojej ręki, dzięki plakatom ze sklepu CupCup.pl! Wszystkie oferowane na naszej stronie plakaty, wykonywane są na najlepszej jakości papierze kredowym o gramaturze 130g, co stanowi gwarancję najwyższej jakości. Plakaty tworzone są z wykorzystaniem techniki druku kolorowego, zapewniającego doskonałe odwzorowanie barw. Oferowane przez nas plakaty dostępne są w trzech najpopularniejszych formatach, tak żeby każdy mógł znaleźć odpowiadający jego potrzebom. Wychodząć na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferowane nakłady plakatów zaczynają się już zaledwie od pięciu. Nie ważne czy chcesz zrobić bliskim prezent, ozdobić mieszkanie pomysłowymi grafikami, zareklamować swój produkt, ogłosić ważne wydarzenie czy przypomnieć jakąś ważną kwestię, wszystko to będziesz mógł zrealizować dzięki plakatom ze sklepu CupCup.pl.

pixel