Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kubki reklamowe

( ilość produktów: 5 )

Kubki reklamowe

Firmowe gadżety z logo są niezbędne w każdym biznesie. Wyobraź sobie wrażenie jakie wywoła kawa podana kontrahentowi w firmowym kubku z logo. Co możesz w ten sposób osiągnąć? Udowodnisz, że w Twoje firmie liczy się każdy detal, a Twój biznes świetnie prosperuje i dba o wizerunek.

Jak można wykorzystać kubek z logo?

Kubek z Twoim logo to doskonały upominek dla osób, które często korzystają z Twoich usług lub nabywają sprzedawane przez Ciebie produkty. Możesz go dodawać jako gratis do zakupów. Firmowy kubek z logo i świątecznym motywem można podarować zarówno klientom, jak i pracownikom, jako miły upominek pod choinkę. Kubek z nadrukiem to również świetny gadżet promocyjny na targach, branżowych wystawach lub konferencjach. Na taki sposób promocji decydują się często instytucje bankowe, samorządowe oraz wiele innych.

Jak zaprojektować kubek reklamowy?

Jakie elementy powinny znaleźć się na kubku reklamowym i jak je rozmieścić? To pytanie przewija się bardzo często podczas korespondencji z naszymi klientami. Wielo osób zastanawia się jak zaprojektować kubek, aby rzucał się w oczy i na długo zapadał w pamięci. Prawidłowo zaprojektowany kubek to doskonała promocja Twojego biznesu. Nadruk zaprojektowany ze smakiem uczyni z kubka reklamowego prawdziwą ozdobę każdego biurka i będzie praktycznym gadżetem reklamowym.

Chcesz samodzielnie zaprojektować nadruk na kubku? Wejdź na www.zaprojektujkubek.pl i zrób projekt.

kubek z logo

pixel