Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bombki z Twoim zdjęciem

( ilość produktów: 3 )

Bombki na choinkę od wielu lat kojarzą się ze zbliżającym się okresem Bożego Narodzenia. To nimi ozdabiamy świąteczne drzewka, ale także są elementami kompozycji świątecznych, wianków. Wprowadzają klimat świątecznej atmosfery i pozwalają na wiele ciekawych aranżacji. A dodatkowo, dzięki możliwości personalizacji możemy umieścić na nich dowolny nadruk lub zdjęcie. Sprawi on, że oprócz podkreślenia charakteru świąt to jeszcze będziemy mieli indywidualny produkt.

Niezależnie od tego, czy chcemy, by bombki miały nadrukowane logo firmy i stanowiły jednocześnie element reklamowy, czy też chcemy ją podarować wyjątkowej osobie i umieścimy tam cytat, dowolny tekst lub wspólne zdjęcie wszystko to jest możliwe, korzystając z oferty naszego sklepu internetowego.

Personalizowane, stylowe i eleganckie — bombki na choinkę z Twoim nadrukiem lub zdjęciem

Bombki z personalizowanym nadrukiem z pewnością wywołają efekt WOW, na każdej choince. Niezależnie czy zdobić będą drzewko świąteczne w firmie, czy też to w naszym domu z pewnością fotobombka przykuje uwagę wielu osób. Dodatkowo będzie doskonałym pomysłem na prezent, możemy nią obdarować naszych bliskich i sprawić im niespodziankę dając im bombkę ze wspólnym zdjęciem. Taki upominek z pewnością sprawi, że pojawi się uśmiech na twarzy. Nie musisz się także martwić, że kolorowe bombki się stłuką. Każda z nich wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, w zależności od modelu ma wielkość od 6 cm do 8 cm. Może być także dodatkowo wzbogacona o dekoracyjny, złoty anielski włos.

Personalizowane bombki, które możemy umieścić na choince w naszej firmie, na pewno będą doskonałą ozdobą każdego biura i zwrócą uwagę odwiedzających gości. Mogą być także wykorzystane jako świąteczny upominek, którym obdarujemy naszych kontrahentów i klientów. Z pewnością sprawdzą się one jako element promocyjny, wpływający na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Będą także miłym prezentem wręczonym pracownikom z okazji świat, z pewnością wpłyną na wzrost identyfikacji z przedsiębiorstwem i ucieszą nie jedną osobę.

Bombki, które zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku, są niezwykle stylowe i eleganckie, z pewnością będą pasowały nawet do najpocześniejszych gabinetów czy pomieszczeń.

Jaki nadruk lub zdjęcie można umieścić na bombce?

Na bombce można umieścić dowolny nadruk lub zdjęcie. Niezależnie od tego, czy ma to być logo firmy, charakterystyczny znak czy też zdjęcie Twojej pociechy lub ukochanego możesz zaprojektować ją dowolnie. Dzięki dedykowanemu kreatorowi każdy zainteresowany może przygotować swój własny projekt z dowolną grafiką, a następnie wystarczy przesłać go do realizacji, by cieszyć się swoją własną bombką.

pixel