Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kubki do Latte z Twoim nadrukiem

( ilość produktów: 4 )

Specjał o włoskich korzeniach, mleko i kawa w jednakowych proporcjach, a do tego jednocentymetrowa pianka powstała w wyniku połączenia tych dwóch składników. Istna rozkosz dla podniebienia, idealny napój do śniadania, ale i często wybierany o innych porach dnia. Caffè latte skradła serca konsumentów, wykraczając poza Półwysep Apeniński i popularność zdobywając praktycznie na całym globie. Co ją wyróżnia? Subtelny smak oraz delikatna słodycz, które zdecydowanie przemawiają do miłośników łagodnych kawowych naparów.

Zaprojektuj własną chwilę przyjemności

Warto każdego dnia serwować sobie drobne przyjemności, które umilą czas, ułatwiając uporanie się z trudami codzienności. Dla dobrego smaku, lepszego samopoczucia, uatrakcyjnienia chwili podczas spotkania z bliskimi - powodów może być wiele, ale wszystkie zasługują na odpowiednią oprawę. Nadaniu wyjątkowego charakteru chwili doskonale służyć będą kubki z własnym nadrukiem. Spośród kilku dostępnych wzorów można wybrać ten najbardziej odpowiadający upodobaniom i zaprojektować niepowtarzalny model, równie unikatowy jak przyjemne momenty spędzane z kubkiem ulubionej kawy w dłoni.

Kubki do latte wykonane są z porcelitu i występują w dwóch rozmiarach. Model o pojemności 450 ml jest wysoki, smukły, elegancki, tak samo subtelny jak napój, do którego został stworzony. Klasyczny i prosty design można przełamać trwałym, niewyczuwalnym pod palcami nadrukiem i w ten sposób sprawić, że produkt zyska oryginalny wygląd.

Szerszy jest asortyment modeli o pojemności 300 ml. Ciekawą propozycję stanowi magiczny kubek do latte, który pod wpływem ciepła zmienia swoje oblicze. Przekształca się z naczynia o czarnej powłoce zewnętrznej, stopniowo ukazując nadrukowany motyw, by później ponownie przybrać początkową formę. Bardzo interesujące są też pozostałe wzory o sześciocentymetrowej średnicy podstawy kubka. Dla wielbicieli nieskomplikowanych szablonów opcją będzie konwencjonalna biel, z kolei dla osób stawiających na kolor alternatywę stanowią naczynia z barwnym wnętrzem i uszkiem, występujące w trzech wersjach: zielonej, czarnej oraz czerwonej.

W jaki sposób można spersonalizować kubek do latte?

Personalizacja produktu polega na umieszczeniu w centralnej jego części motywu wskazanego przez Klienta. Może to być grafika, tekst, logo, a nawet zdjęcie. Kubek z własnym nadrukiem oznacza niespotykany wzór. Wybór takiego produktu uczyni rytuał picia kawy jeszcze bardziej niezwykłym niż przedtem, dzięki czemu estetyka naczynia dorówna zawartości, w możliwie największym stopniu spełniając oczekiwania nabywcy.

Produkt cechuje się wysoką jakością wykonania, a ponadto bez obaw można umieścić go w zmywarce, ponieważ nie spowoduje to zaniku nadruku. Spersonalizowany kubek znakomicie spisze się także jako prezent lub element wyposażenia przestrzeni biurowej. Obdarowana osoba niewątpliwie doceni pomysł oraz dopasowanie upominku z myślą o niej, natomiast kubek jako gadżet firmowy przyciąga uwagę, budując przy tym pozytywne skojarzenia z marką.

pixel