Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezenty i drobne upominki na Dzień Nauczyciela

( ilość produktów: 47 )

Szkoła nie musi kojarzyć się jedynie z trudnymi sprawdzianami i godzinami poświęconymi na naukę nudnych przedmiotów. Można w niej spotkać nauczycieli z powołania, na których lekcje przychodzi się z przyjemnością. Warto ich docenić wręczając im drobne upominki, np. z okazji Dnia Nauczyciela. Dobrze, by były one funkcjonalne i przykuwały uwagę oryginalnym wyglądem.

Jaki prezent warto kupić nauczycielowi?

Uczniowie często tradycyjnie wręczają nauczycielom kwiaty i czekoladki. Warto postawić jednak na bardziej wyróżniający się upominek, szczególnie, jeśli ma on zostać wręczony wychowawcy lub nauczycielowi ulubionego przedmiotu. Dobry pomysł stanowią wszelkie personalizowane podarunki. Zakupić można np. kubek z pasującym do zawodu nauczyciela napisem. W ofercie znajdują się m.in. produkty dostosowane do przedmiotu nauczanego przez konkretną osobę, takie z możliwością umieszczenia imienia zasłużonego belfra czy nadrukiem „Super nauczyciel”. Tego typu upominki stanowią uroczy gest i z pewnością zostaną docenione. Zawód nauczyciela wiąże się z używaniem głosu, dlatego osoby wykonujące go często w trakcie zajęć odczuwają suchość w gardle. Oryginalny kubek mogą mieć ze sobą nawet podczas lekcji, by pić z niego ulubioną herbatę. Uczniowie mają możliwość zdecydować się także na inne personalizowane prezenty. Jeśli upominek ma pochodzić od całej klasy, warto pomyśleć o zrzutce na droższy, lecz zapadający w pamięć gadżet. Wszystko zależy od kreatywności uczniów i upodobań konkretnego nauczyciela.

Dzień Nauczyciela – okazja do wyrażenia sympatii

Zawód nauczyciela nie jest łatwy, dlatego w święto pedagogów warto wyrazić uznanie dla ich pracy. Podarunek nie musi być wielki, lecz pochodzić prosto od serca. Takie prezenty zostaną z pewnością docenione przez nauczycieli i wywołają uśmiech na ich twarzach. Stworzenie personalizowanego gadżetu z imieniem belfra sprawi, że poczuje się on doceniony i ważny w oczach uczniów. Taki gest jest dowodem sympatii i szacunku.

pixel