Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Teczki ofertowe

( ilość produktów: 2 )

Chcesz, aby Twoja firma pozostała zapamiętana, a dokumenty, które w niej przekazujesz wyglądały profesjonalnie i schludnie? Warto pomyśleć o spersonalizowanej teczce ofertowej. Teczki są wykonywane z bardzo dobrej jakości papieru, starannie przygotowane staną się dobrą reklamą i wizytówką Twojej firmy. Teczki ofertowe powinny stać się niezbędnym elementem wyposażenia każdej firmy.

Teczka ofertowa – rodzaje

Teczka z własnym nadrukiem to bardzo elegancka i oryginalna forma reklamy. Jednak, aby była dobrze odebrana przez klienta warto zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych elementów:

  • jakość papieru
  • jakość nadruku
  • trwałość
  • czas realizacji
  • prawidłowe wykonany projekt

Decydując się na zamówienie teczki, najlepszym rozwiązaniem jest wybór papieru powlekanego o gramaturze 350 g/m2

Proponowane teczki są bardzo pojemne. Zmieszczą nie tylko pojedyncze dokumenty o rożnym formacie, ale także broszury czy materiały reklamowe.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Ponadto warto dodać, że powyżej zamówień 1000 sztuk teczek projekt realizujemy gratis. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego każde zamówienie jest realizowane priorytetowo i z należytą starannością.

Czy teczki ofertowe mogą być pomocne w reklamowaniu działalności firmy?

Teczka ofertowa – proponujemy dwa rodzaje: teczka ofertowa 1-bigowa i 2-bigowa. Teczka to niezwykle praktyczny gadżet firmowy, który w łatwy sposób przyczyni się do spojrzenia na Twoją firmę jako na profesjonalną i rzetelną. Teczka z logo Twojej firmy, nazwą, zawierająca najważniejsze jej dane oraz informacje o pełnionej działalności i zakresie świadczonych usług z pewnością będzie doskonałą reklamą, a jednocześnie dopełnieniem wizualnym Twojej firmy.

Przy wyborze projektu warto zastanowić się nad jej wyglądem, ponieważ to rodzaj reklamy i ważne jest, aby skutecznie przykuwała uwagę. Warto wspomnieć, że możesz na etapie tworzenia projektu teczki skusić się na fachowe doradztwo grafików, którzy z łatwością doradzą oraz zaaranżują odpowiednie szkice. Projekt do druku możesz także przygotować samodzielnie.

pixel