Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kubki magiczne z Twoim nadrukiem

( ilość produktów: 8 )

Chociaż kubek z własnym nadrukiem to wyjątkowy produkt i świetny pomysł na prezent, niektórzy nadal poszukują czegoś z jeszcze większym efektem "wow". Nasza propozycja to kubek magiczny, czyli naczynie, które w czarodziejski sposób zmienia swój wygląd po przygotowaniu w nim gorącego napoju. Zaparz kawę lub herbatę i patrz, jak dzieje się magia. Magiczny kubek z Twoim nadrukiem możesz zamówić także dla bliskiej Ci osoby!

Jak działa magiczny kubek?

Sekretem magii jest nie zdradzanie jej tajników - dopóki nie wiesz, jak działa sztuczka, jesteś pod większym wrażeniem jej efektowności. Nasze magiczne kubki wydają się puste, pozbawione wszelkich nadruków, ale swój prawdziwy wygląd ujawniają w momencie, gdy nalewasz do nich gorącej wody. Kiedy ścianki naczynia podgrzewają się, zewnętrzna zasłona stopniowo zanika, a Twoim oczom ukazuje się nadruk, który możesz zaprojektować w pełni indywidualnie! Naniesiemy na niego cokolwiek zechcesz: zdjęcie, grafikę lub napis. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nikt na całym świecie nie będzie w posiadaniu takiego samego kubka jak Twój. W dodatku magicznego!

Czy magiczny kubek to dobry patent na prezent?

Personalizacja jest w modzie. Produkty z własnym nadrukiem - zdjęciem lub napisem - cieszą się dużą popularnością, ponieważ są zupełnie wyjątkowe. Każdy lubi dostawać coś, stworzonego tylko dla niego, dlatego również kubek z własnym nadrukiem to świetny patent na wyjątkowy upominek. My podnosimy poprzeczkę nieco wyżej i proponujemy Ci kubki z efektem szczypty magii. Nasze naczynia zmieniają kolor i ujawniają ukrytą, zaprojektowaną przez Ciebie grafikę dopiero w momencie, kiedy są używane. Ciepło i zimno sprawiają, że jeden kubek ma dwa zupełnie różne oblicza. Które spodoba Ci się bardziej?

W kategorii magicznych kubków z Twoim nadrukiem znajdziesz kilka modeli naczyń o różnym kształcie i kolorze. Zaprojektuj ich grafikę tak, aby kubek prezentował się świetnie w każdej wersji - i "na zimno", i po wypełnieniu go gorącą wodą. Jedyne, co Cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia!

pixel