Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak zapakować kubek z nadrukiem na prezent?

2022-11-05
Jak zapakować kubek z nadrukiem na prezent?

Czy chcesz zapakować upominek tak, abyś zaskoczył osobę obdarowywaną?

Jeśli zależy Ci na tym, aby opakowanie przyciągnęło wzrok i podkręciło ekscytację związaną z oczekiwaniem na ujrzenie zawartości upominku, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się, z niego jak możesz zapakować prezent np. kubek z nadrukiem, aby jego opakowanie wyróżniało się wśród innych upominków.

Jak estetycznie zapakować kubek?

Opakowując estetycznie podarunek, sprawisz, że już na sam jego widok spotęguje się radość u osoby obdarowywanej. Dzięki opakowaniu podarunek może zrobić dobre „pierwsze wrażenie”. Prezent zyska wyższą wartość w oczach osoby obdarowywanej. Będzie świadczyć także o tym, że zaangażowałeś się w jego przygotowanie i okazujesz jej szacunek. Wykorzystaj więc swoją szansę na „zwiększenie notowań” i zapakuj pięknie kubek z nadrukiem na prezent.

Woreczek prezentowy to najlepszy wybór

Jeśli kierujesz się zasadą, że im prościej, tym lepiej, wybierz woreczek prezentowy z organzy, poliestru satyny lub innego materiału. Sakiewka prezentowa z organzy ma formę przejrzystej siateczki w róznych kolorach. Może być z okazjonalym wzorem np. bożonarodzeniowym w kolorach: bieli i złota. Woreczeki z poliestru występuje również w kolorach metalizowanych: złotym i srebrnym.

Wybierając woreczki prezentowe do pakowania, sprawisz, że ich zawartość nie będzie aż taka oczywista. Sam widok sakiewki prezentowej wywoła w osobie obdarowywanej pozytywne emocje i będzie sygnałem dla niej, że czeka na nią coś przyjemnego w środku. W efekcie prezent będzie podobał się jej jeszcze bardziej. To jednak nie wszystko! Woreczki w kolorach złotym i srebrnym kojarzą się z czymś wartościowym. Dlatego zapakowany w nich kubek z nadrukiem możesz wypełnić: biżuterią, pieniędzmi, słodyczami, zegarkiem i innymi drobnymi przedmiotami.

Jakie korzyści przynosi wkładanie prezentów do woreczków prezentowych?

Oczywiście poza tym że to najszybsza metoda pakowania drobnych prezentów - wkładasz, zaciągasz sznureczek i prezent zapakowany, jest jeszcze kilka innych zalet:

  • To opakowania, które są uniwersalne, nadają się do zapakowania prezentów dla kobiet i mężczyzn.
  • Są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, mniej podatne na otarcia i zagniecenia niż papier.
  • Są wielorazowe, nie zużywają się tak szybko, jak papierowe torby.
  • Są lekkie i trwałe, to sprawia, że z łatwością przetransportujesz w nich upominek.
  • Są lekkie i trwałe, to sprawia, że z łatwością przetransportujesz w nich upominek.
  • Woreczki prezentują się pięknie i tajemniczo, dlatego są najlepszym sposobem na zapakowanie drobnych prezentów.
  • Sprawdzą się niezależnie od okazji. Nadają się do wręczenia upominków mikołajkowych, podziękowań dla gości weselnych czy prezentów urodzinowych.
woreczek na prezent
woreczek na prezent
woreczek na prezent

Kartonik na kubek

Jeśli musisz przewieźć kubek z nadrukiem w odległe miejsce i obawiasz się, że możesz go uszkodzić, zapakuj go w kartonik na kubek. Zawiera elementy, które unieruchamiają przedmiot i minimalizują ryzyko jego rozbicia. Pudełko zamyka się od góry, jeżeli włożysz do niego kubek z nadrukiem, nie wypadnie z niego. Kartonik występuje w różnych kolorach i rozmiarach. W naszej ofercie posiadamy kartoniki na dwa kubki. To świetny wybór jeśli zamierzasz podarować zestaw dwóch kubków zaprzyjaźnionej parze lub babci i dziadkowi.

Zwykły biały kartonik można ozdobić własnoręcznie wykonanym wesołym rysunkiem lub przyklejając na niego gotową naklejkę na prezent.


Mamy nadzieję, że juz wiesz, już jak powinieneś zapakować na prezent kubek z nadrukiem, aby prezentował się ekskluzywnie, wywołał radość i zaskoczył. Wybierz woreczek prezentowy lub kartonik na kubek.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022

Polecane

pixel