Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bidon i śniadaniówka dla każdego ucznia

2020-08-29

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Sprawdziany, kartkówki, prace klasowe. Uczniów czeka ciężki czas. Jak pomóc im choć przez chwilę oderwać się od trudnej rzeczywistości szkolnej?

bidon z nadrukiem do szkoły

Bidon z własnym nadrukiem

Kiedyś uczniowie pili w szkole wodę prosto z kranu. Teraz jest ona niezdrowa i niesmaczna. Kiedyś uczeń dostał herbatę lub inny napój w plastikowej butelce i było dobrze.

Warto zaznaczyć, że używanie wielorazowego, metalowego bidonu zamiast jednorazowej, plastikowej butelki z wodą ma ogromny wpływ na ekologię.

Teraz liczy się nie to, co jest w środku tylko zewnętrzny design i oryginalność. I tu najlepszym tego rozwiązaniem będzie bidon z własnym nadrukiem. Bidon to nie tylko butelka na rower dla sportowców. To gadżet, który sprawi frajdę zarówno dorosłemu jak i dziecku.

Wykonany z ekologicznego metalu sprawdzi się nie tylko w szkole, ale również podczas spaceru w upalny dzień czy pikniku rodzinnego. Dzięki karabińczykowi możesz go zawsze mieć przy sobie.

Oprócz tych zalet jest jeszcze wyjątkowa z nich czyli własny nadruk na bidonie. Dzięki niemu twój bidon wyróżni się na tle szarych i nijakich butelek kolegów. Patrząc na swój indywidualny design oderwiesz się od spraw szkolnych i chociaż przez chwilę poczujesz radość jaką daje ci coś, co sam stworzyłeś! Oznacz siebie dzięki niepowtarzalnej grafice!

Śniadaniówka z własnym nadrukiem

Dla wielu uczniów ważną sprawą jest śniadanie. Oczywiście oprócz tego, co będzie jadł liczy się także w czym to jedzenie będzie. Czy kanapka nie będzie lepiej smakowała w pudełeczku z jednorożcem? Czy nie fajniej wyciągnąć jabłko ze śniadaniówki z Zygzakiem? To wszystko zapewni pojemnik z własnym nadrukiem. Stwórz na nim własny, magiczny świat. Sięgaj po przekąski z niepowtarzalnego opakowania. Niech inni Ci zazdroszczą!

Plastikowy pojemnik z własnym nadrukiem to uniwersalny gadżet niezastąpiony w każdym domu. Dzięki zamknięciu możesz w nim trzymać np. lekarstwa, których nie wolno dotykać dzieciom, a dodatkowo możesz umieścić na nim informacje, co jest w środku.

Zarówno bidon z własnym nadrukiem jak i pojemnik z własnym nadrukiem to idealne rozwiązanie dla kreatywnego i twórczego dziecka. Taka mała, niedroga rzecz a ucieszy wszystkich i na pewno przyda się w każdym domu, nie tylko w szkole.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020

Polecane

pixel