Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Idealny prezent dla pracowników na święta

2020-11-15

Kubek z nadrukiem - idealny prezent dla pracowników na święta

Święta Bożego Narodzenia to czas, który skłania do dzielenia się radością i obdarowywaniem prezentów, nie tylko w rodzinnym, ale i firmowym gronie. Drobne upominki świąteczne dla pracowników takie jak kubki z nadrukiem, to świetny pomysł na to, aby miło zaskoczyć swój zespół i sprawić, że poczuje się on doceniony.

kubek z nadrukiem na prezent

Dlaczego warto inwestować w prezenty świąteczne dla pracowników?

Wiele osób uważa, że Święta Bożego Narodzenia to czas zarezerwowany wyłącznie dla rodziny. Nie da się jednak ukryć, że coraz więcej firm w okresie przedświątecznym przystraja swoje biura i emanuje nastrojem skłaniającym do nucenia pod nosem Last Christmas. Dlatego warto ten czas wykorzystać na docenienie pracowników poprzez obdarowanie ich, chociażby symbolicznymi prezentami.

Ponadto, jak wskazuje raport przeprowadzony przez portal katalogmarzen.pl, ponad 97% ankietowanych pracowników przyznaje, że docenia prezenty świąteczne od swoich pracodawców. Z kolei aż 67% ankietowanych prezent świąteczny otrzymany od szefa traktuje jako wyrazy uznania, motywujące ich do lepszej pracy na rzecz firmy. W związku z tym podarunki świąteczne nie tylko sprawiają przyjemność, ale i skutecznie motywują oraz pozwalają identyfikować się pracownikom z daną firmą.

Jaki prezent dla pracowników na święta wybrać?

W Polsce przyjęło się już, że formą prezentu świątecznego dla pracowników jest premia, która najczęściej rozdawana jest na wigiliach firmowych czy eventach organizowanych w okresie przedświątecznym. Jednak warto oprócz pieniędzy podarować pracownikom także coś, co będzie trwalszym prezentem, z którego będą mogli korzystać każdego dnia w pracy. Jest nim właśnie kubek z nadrukiem, który świetnie uzupełni kopertę z premią świąteczną i będzie personalnym gestem w stronę pracownika ze strony pracodawcy.

Kubki świąteczne z nadrukiem dla pracowników. Co na nich umieścić?

Kubki świąteczne ze swoim nadrukiem ofiarowane pracownikom, wbrew ich nazwie nie muszą wcale odnosić się do świąt. Mogą być one bowiem bardziej uniwersalnym prezentem, który będzie używany przez cały rok. Ciekawym pomysłem na nie jest oprócz umieszczenia oczywiście logo firmy i jej danych ulokowanie personalnych grafik lub tekstów.

Przykładowo w firmie liczącej około 15 pracowników, których doskonale zna ich przełożony, można postawić na kubki z nadrukiem odnoszącym się do cech personalnych danego pracownika, prezentujących na przykład napis „Kubek zaradnej Anny” czy też „Z tego kubka pije Rafał, który gasi firmowe pożary”. Dzięki takim nieco humorystycznym tekstom pracownicy poczują się docenieni. Dodatkowo bardzo często będą chcieli się takim prezentem podzielić także w mediach społecznościowych, co z kolei za sprawa danych firmowych, pozwoli uzyskać przedsiębiorstwu darmową reklamę.

Większe firmy, które nie mogą pozwolić sobie na personalizację kubków z nadrukiem, mogą natomiast postawić na uniwersalny tekst w stylu Wesołych Świąt życzy zespół XYZ lub zdjęcie przełożonych w strojach świątecznych. To, co znajdzie się na takim kubku, zależy tak naprawdę wyłącznie od kreatywności pracodawców, ponieważ można je zaprojektować w naszym sklepie za pomocą wygodnego i prostego kreatora.

Jakie zalety ma kubek z nadrukiem podarowany na święta dla pracowników?

Pierwszą i najważniejszą zaletą kubka z nadrukiem ofiarowanego pracowników na święta jest jego niski koszt. Dzięki temu fundusze na ich zakup powinny znaleźć się w każdym, nawet najbardziej okrojonym budżecie firmowym. Poza tym kubek z nadrukiem dla pracownika to nie kolejny zbędny element, a użyteczny prezent, który będzie mógł on wykorzystywać każdego dnia w swojej pracy, przygotowując sobie w nim ulubioną kawę czy herbatę i wspominając z uśmiechem chwilę, w której otrzymał go od pracodawcy.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020

Polecane

pixel