Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak wykonać projekt nadruku na kubek?

2022-11-03
zaprojektuj kubek

Wykonanie projektu nadruku na kubek jeszcze nigdy nie było tak łatwe i intuicyjne. Nie potrzebujesz znajomości zaawansowanych i drogich programów graficznych. Przy pomocy edytora zaprojektujesz kubek z nadrukiem lub inny gadżet z naszej oferty.

UWAGA: Edytor służy wyłącznie do wykonania i przesłania projektu do realizacji. Przed wykonaniem projektu należy dokonać zakupu w dowolnej platformie, na której oferujemy nasze produkty.

Edytor jest dostępny pod adresem: zaprojektujkubek.pl

Po dokonaniu zakupu wystarczy wykonać projekt korzystając z edytora. Gdy projekt jest gotowy, należy do przesłac korzystając z przyciskuk "WYŚLIJ PROJEKT" znajdującego się w prawym, górnym rogu. Po kliknięciu proszę potwierdzić, że projekt jest OK, a w kolejnym kroku podać nazwisko lub nick, z którego dokonano zakupu i wysłać projekt. Osoba prowadząca zamówienie połączy projekt z zamówieniem.

Edytor umożliwia:

  • dodanie jednego lub kilku obrazków, np. zdjęcia, które można skalować, obracać, kadrować, dodawać maskę, usuwać jednolite tło, dodawać filtry oraz ustawić w dowolnym miejscu
  • wpisanie własnego tekstu, w którym można wybrać efekt, czcionkę, zmienić kolor, skalować, obracać, powielić tekst oraz ustawić go w dowolnym miejscu
  • wstawienie kształtu, który można skalować, obracać, zmienić kolor, powielać oraz ustawić w dowolnym miejscu
  • wygenerowanie i umieszczenie kodu QR kierującego np. do własnej strony internetowej
  • zmianę kolejności elementów produktu, korzystając z warstw
  • stworzenie własnego rysunku w dowolnym kolorze oraz zmieniając rozmiar pędzla

W kolejnych artykułach w tej kategorii pokażemy jak korzystać z edytora.

Jak zmienić kolor tekstu w edytorze zaprojektujkubek.pl

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022

Polecane

pixel