Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak robimy kolorowy nadruk na koszulce?

2022-05-31

Miło nam poinformować, że poszerzamy naszą ofertę o druk DTF. To nowoczesna metoda pozwajająca wykonać kolorowy nadruk na odzieży.

koszulka z Twoim nadrukiem

Czym jest druk DTF?

Skrót DTF oznacza "druk bezpośrednio na folii" - Direct to film. To cyfrowa technologia polegająca na druku na folii transportowej przy pomocy specjalnych farb. Tak przygotowany wydruk pokrywa sie sproszkowanym klejem, a następnie łączy farbę z klejem. Proces ten nosi nazwę "żelowania". Tak przygotowany nadruk przenosi się w wysokiej temperaturze na koszulkę, bluzę lub inną odzież.

Druk wykonany tą metodą pozwala wykonać pełnokolorowy nadruk na dowolnym materiale np. kolorowej bawełnie lub poliestrze. Nadruk można wykonać już od jednej sztuki, przy zachowaniu stosunkowo niskiej ceny.

Ta uniwersalna metoda to najlepszy wybór zarówno do produkcji niskonakładowych oraz konkurencyjne rozwiązanie dla ilości hurtowych w stosunku do innych wielkonakładowych technologii druku na odzieży.

Jakie są zalety druku DTF?

Nadruk na koszulce wykonany w technologii DTF jest przyjemny w dotyku, miękki i elastyczny. Jednym z kolorów farb używanych w tej metodzie to kolor biały. Dzięki temu otrzymujemy pełnokolorową grafikę, która można aplikować na odzież w dowolnym kolorze.

Kolory nadruku, jaki i sam nadruk jest odporny na pranie. Nadruk nie pęka. Sama grafika jest cieńsza niż w przypadku nadruku folią Flex, a tym samym wygodniejsza w codziennym użytkowaniu.

Prezyzyjny druk cyfrowy pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie nawet małych elementów np. niewielkiego tekstu około 7-8 mm, co w przypadku technologii Flex nie było możliwe. Dzięku tej zalecie możliwe jest nanoszenie niewielkiego logo zawierającego np. nazwę firmy na pierś na koszulce Polo.

Trudno w to uwierzyć, ale stosując tą technologię w naszej codziennej pracy nie dostrzegamy w niej żadnych wad.

nadruk na koszulce
nadruk na koszulce
nadruk na koszulce
nadruk na koszulce
nadruk na koszulce
nadruk na koszulce
Pokaż więcej wpisów z Maj 2022

Polecane

pixel