Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezenty i drobne upominki na zakończenie roku szkolnego

( ilość produktów: 61 )

Zakończenie roku szkolnego to moment, na który z niecierpliwością czekają wszyscy uczniowie. Jest to jednak nie tylko czas rozpoczęcia beztroskich wakacji, lecz także idealny moment na podziękowanie nauczycielom za trud ich pracy. Przez ostatnie miesiące pomagali oni wszystkim uczniom z większym lub mniejszym skutkiem nabyć nowe umiejętności, a także rozwinąć te już posiadane. W sklepie CupCup.pl znajdziecie prezenty i drobne upominki idealne na zakończenie roku szkolnego nie tylko dla nauczycieli, lecz także dla uczniów.

Kubek na zakończenie roku szkolnego dla ucznia

Uczniowie, którzy kończą rok szkolny lub w ogóle naukę w danej placówce również zasługują na drobny upominek z tej okazji. W naszej ofercie znajdują się także kubki, które doskonale nadają się właśnie na prezent dla wzorowego lub nie do końca wzorowego ucznia. Wśród naszych produktów nie zabrakło także kubków imiennych kubków dedykowanych absolwentom szkół.

Ponadto w naszym sklepie możecie zamówić również foto kubek ze zdjęciem klasowym. Będzie on przypominał absolwentom szkoły najlepsze chwile spędzone w towarzystwie osób ze szkoły przez długie lata po jej zakończeniu.

Personalizowany prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela

Personalizowany prezent na zakończenie roku szkolnego to świetny pomysł. Nauczyciel bowiem poczuje się w pełni doceniony, kiedy otrzyma upominek stworzony specjalnie z myślą o nim. Ponadto dobrze byłoby, gdyby mógł zabrać ze sobą prezent, który otrzymał na zakończenie roku szkolnego po wakacjach z powrotem do szkoły. Takim upominkiem jest właśnie kubek z nadrukiem, który możecie kupić w naszym sklepie.

Wybór nadruków jest naprawdę ogromny. W związku z tym każdy pedagog może otrzymać upominek na zakończenie roku szkolnego dopasowany do przedmiotu, którego uczy. W naszej ofercie są bowiem kubki dla nauczycieli matematyki, polskiego czy nauczyciela klas 1-3 i nauczycielki przedszkolaków.

pixel