Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak umilić dziecku noszenie maseczki?

2020-08-25

Czy Twoje dziecko musi nosić maseczkę na twarzy? Czy w tym roku szkolnym to będzie obowiązkowe wyposażenie każdego ucznia? Nic jeszcze nie jest przesądzone, dlatego poznaj ciekawszą alternatywę dla zwykłej i nudnej maseczki ochronnej dla swojego dziecka

maseczki ochronne dla dzieci

Maseczka = bezpieczeństwo

Rok 2020 każdemu z nas będzie kojarzył się z pandemią i maseczkami. Wirus to poważne i rzeczywiste zagrożenie. Może dopaść każdego z nas, dlatego tak ważna jest profilaktyka, bo przecież "lepiej zapobiegać niż leczyć ". Priorytetem każdego rodzica jest dbanie o zdrowie swojego dziecka.

Wybierając maseczkę dla swojej pociechy postarajmy się, aby nosiło ją z przyjemnością i satysfakcją. Pamiętajmy, że dziecku trudno nagle odzwyczaić się od kontaktów z rówieśnikami. Zróbmy wszystko, by ten kontakt był bezpieczny, a dziecko czuło się chronione. Rozmawiajmy z dziećmi. Tłumaczmy im, że maseczka jest potrzebna. Niech poczują się odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i za swoich bliskich i przyjaciół. Niech maseczka będzie niczym superbohater, który uchroni każdego przed złym wirusem. W końcu przyjdzie czas, że każdy z nas zaprzyjaźni się z maseczką i będzie ona dla niego jak czapka, którą trzeba ubrać w zimie, żeby się nie przeziębić.

Maseczka ochronna z nadrukiem

Każde dziecko może sobie zażyczyć, co tylko chce na tym małym kawałków materiału. Czy to kolorowe kwiatki, sportowy samochód czy żółte kropki. Inny dla chłopca, inny dla dziewczynki. Dzięki temu nie będzie dwóch takich samych maseczek. Już nikt nie pomyli się i nie zabierze koledze czy koleżance maseczki. Wiadomo dzieci są różne. Jedno lubi się wyróżniać, inne woli " wtopić" się w tłum. Dlatego maseczki z własnym nadrukiem wychodzą naprzeciw tym potrzebom. Dzięki niej pokażesz swój charakter, styl i sposób bycia.

Spełnij życzenie swojego dziecka! Pozwól mu decydować!

Niech samo wymyśli projekt. Potem nie będzie wymówek, że mu się nie podoba! Twoja latorośl nie może się wstydzić maseczki. Nie może jej chować. Musi wiedzieć, że coś co chroni może być też wyjątkowe. Niech się wszystkim chwali jaką ma niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju maseczkę. Niech nosi ją z dumą i pewnością siebie.

Jak uszyta jest nasza maseczka ochronna dla dzieci?

Maseczka ochronna dla dzieci składa się z dwóch warstw: z oddychającego poliestru, na którym wykonujemy dowolny kolorowy nadruk oraz miękkiej bawełny. Obie warstwy tworzą kieszonkę, w której można umieścić dodatkowy filtr PM2.5.

Maseczka doskonale dopasuje się do twarzy dziecka za pomocą miękkich gumek. Dla lepszego dopasowania maseczki wyposażone są w dwa gumowe ściągacze, umożliwiające płynna regulację długości gumki.

Taka maseczka zapewnia wygodę i wysoki komfort użytkowania.

Bezpieczeństwo to podstawa. Zrób wszystko co możesz, by Twoje dziecko przeszło przez ten trudny dla wszystkich czas z uśmiechem i radością, a maseczka nie kojarzyła mu się tylko z lekarzem czy pielęgniarką.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020

Polecane

pixel